Skip to content

Laikrodžių parduotuvė

Informuojame apie pasikeitusias klientų aptarnavimo sąlygas karantino metu:

  • aptarnaujami tik klientai dėvintys kvėpavimo takų apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius), atvykę ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis.;
  • klientai, besirenkantys prekes ir/ar laukiantys kol bus aptarnauti, turi išlaikyti saugų atstumą (ne mažiau 2 (dviejų) metrų) iki kitų klientų ir, pagal galimybes, iki įmonės aptarnaujančio personalo.
  • klientai privalo užsimauti vienkartines pirštines (pateikiamos prie įėjimo) bei jas dėvėti viso buvimo patalpoje metu.

Draudžiama lankytis parduotuvėje sergantiems ar prastai besijaučiantiems asmenims, o taip pat asmenims, kurie per paskutines dvi savaites iki prekių atsiėmimo (apsilankymo dėl prekių priėmimo) dienos lankėsi užsienio šalyse.

Laikrodziu parduotuve

Laikrodziu parduotuve Klaipeda, siūlančią drabužius visai šeimai, o ypač kūdikiams ir vaikams;

Įmonė užsiima didmenine prekyba sidabro gaminiais bei aksesuarais. Įmonės atstovai iš Italijos, Lenkijos, Turkijos, Lietuvos gamintojų atrenka Lietuvos pirkėjams patrauklius dirbinius. Įmonės importuotus sidabro ir aukso dirbinius patrauklia kaina galima įsigyti ne tik Gargžduose, bet ir Telšiuose, Plungėje, Mažeikiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje.

Laikrodziu taisykla Klaipedoje – tai ilgametę patirtį ir nemažą vietinės rinkos dalį užimanti kompanija. Per 20 darbo metų sukūrėme ratą patikimų tiekėjų , siūlančių kokybiškas prekes už patrauklią kainą. Daugiausiai prekių įsigyjame Lenkijoje, Turkijoje, Vengrijoje, Italijoje.

Mūsų prekybos rinka – Gargždai ir Klaipėdos rajonas. Palyginus su didžiaisiais prekybos tinklais – mes tik maža įmonė, turinti keletą parduotuvių, tačiau viso kolektyvo nuomone, tai ir yra „Taurunijos“ stiprioji pusė. Mes pažįstame savo klientus, stengiamės dėl jų, klausomės jų. Prekes renkame pažinodami Jus, mūsų pirkėjai. Ir turbūt niekas negalėtų paneigti, kad nuoširdi pardavėjos šypsena ir rūpestis dažnai reiškia daug daugiau, nei gražus įpakavimas.